Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Gratulujeme Vám k registrácií!

Tešíme sa na naše stretnutie 14. júna o 19:00 (CET)

Krok 1

Zaradenie udalosti do vášho kalendára vám pomôže udržať si prehľad o dátume a čase workshopu. Zapíšte si to ako dôležitý termín a uistite sa, že máte dostupný čas na účasť na workshope.

Krok 2

Po registrácii sme vám poslali potvrdzujúci e-mail. Skontrolujte svoj doručený priečinok a presvedčte sa, že ste ho dostali. V prípade, že ste e-mail neobdržali, skontrolujte aj spamovú poštu alebo zložku "Promotions" (Reklamy) vo svojom e-mailovom klientovi. Ak nájdete e-mail od nás v spamovej pošte, označte ho ako "Nie je spam" alebo ho presuňte do svojho hlavného doručeného priečinka, aby ste sa uistili, že nezmeškáte žiadne dôležité informácie.

Krok 3

Workshop sa bude konať prostredníctvom aplikácie Zoom. Ak ešte nemáte nainštalovaný program Zoom na svojom zariadení, je dôležité si ho stiahnuť a nainštalovať vopred. Môžete to urobiť na oficiálnej webovej stránke Zoom (https://zoom.us) alebo cez príslušný obchod s aplikáciami pre váš operačný systém. Pred workshopom sa uistite, že máte stabilné pripojenie na internet a že ste sa prihlásili do aplikácie Zoom s rovnakou e-mailovou adresou, ktorú ste použili pri registrácii na workshop.

Poznačte si to v kalendári

  • Workshop začne: Stredu, 28. Júna, 19:00 CET 

  • Jazyk: Česko - Slovensky

  • Lokácia: Online Workshop - Zoom Meeting