Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

PRÁNA  UNIVERZÁLNY ZDROJ

TRANSFORMÁCIA A LIEČBA EMÓCIÍ

EMOČNÝ ZDROJ: Projekt osobnostného rozvoja 

Je dôležité si uvedomiť, že každý ľudský zážitok je jedinečný, a preto bude aj výsledok liečby a transformácie emócií jedinečný. Niektorí ľudia môžu zažiť tieto pozitívne zmeny zažiť rýchlo a intenzívne, zatiaľ čo iní si budú postupne všímať, ako sa mení ich vnútorný svet. 

(45 hodnotení), viac ako 200 študentov

Aktualizované: 6/2023

Online kurz 

 • 15 hodín videí

 • 24/7 prístup ku kurzu

 • 1 bonusové video

 • Získať kurz

  V Česku sa s depresiami alebo úzkosťami lieči vyše 700-tisíc ľudí...

  Od roku 2000 stúpla v Česku ich konzumácia o 577 percent. V osemnástich európskych krajinách sa od roku 2000 do roku 2020 zvýšila spotreba týchto liekov skoro dva a pol krát.

  Ľudia nevedia spracovávať svoje emócie. Naučili sme sa ich krásne potláčať, zajedať, zapíjať, zatabletkovať…

  Nikto nás to zámerne v škole neučil… potom sa často pýtame, prečo sa mi v živote deje práve toto? Prečo na to tak bolí, prečo to tak cítim?✨ Prečo si do svojho života priťahujem ,,zlých,, ľudí, alebo narcistické povahy, agresorov, ľudí, čo ma podvádzajú, klamú alebo sa mi opakujú tie isté “nehody a náhody”?

  Prečo sa mi dejú také veci? Prečo mi toto vadí a spína emócie práve toto správanie u iných?

  V skutočnosti sa nám to deje pre uzdravenie našich vnútorných tém, zranení a náš osobný posun. ☀️

  Je to všetko o nás. Naše učivo, naše zrkadlo. Náš vlastný Metrix…☀️

  Nie je o druhých, nie je o tom čo sa deje vonku, ale to isté, len v “ružovom” v našom podvedomí a nevedomí sa deje v našom vnútri. ☀️

  Našim poslaním je uzdraviť v sebe všetko to, čo takéto veci, udalosti, situácie a ľudí priťahuje. Podľa toho na akej frekvencii vibrujeme, s akou energiou máme “do činenia”, to si aj priťahujeme. ☀️

  Pokiaľ si v sebe nenájdeme tie naše slabé a slepé miesta, ktoré nám to tvoria navonok, nemáme sa ako z toho naučiť a poučiť a tým pádom sa to bude v našich životoch stále objavovať v rôznych formách, až dokým to celé nepochopíme…pretože si to sami, našimi nedoriešenými témami, potlčenými emóciami a programami všetko priťahujeme.

  A často aj Realita bude pritvrdzovať na intenzite, pretože iba tak nás donúti uvidieť to, spoznať a hľadať príčiny v sebe. Prinúti nás to začať sa zaoberať sebou aj do hlbších rovín nie iba si to “odafirmovať a odmeditovať”.

  Preto je vhodný čas, pokiaľ sa nám nepáči to, čo sa nám deje, alebo koho si priťahujeme, či to, čo nás irituje na iných, nahliadnúť do seba.

  Ísť do minulosti, väčšinou až detstva, nájsť staré rany, pochopiť ich, prijať seba, svoje emócie a ľudí, ktorí sú s našimi ranami prepojení s láskou a pustiť to všetko raz a navždy zo seba do jednoty. Hlavne kvôli sebe, z lásky k sebe a našim milovaným, ktorí s nami musia žiť. 🙏🏼

  Je čas nahliadnúť do seba a začať tvoriť z pozície našeho vlastné božstva. Prijať zodpovednosť že všetko čo sa deje v mojom vnútri som na nejakej úrovni seba vytvorila. A všetko má svoju príčinu a následok.☀️

  Aj z tohoto dôvodu som vytvorila terapeutický 15 hodinový proces a komplexný online kurz Emočný zdroj v ktorom nájdete 11 transformačných procesov, techník a postupov, ktoré mne a mnohým ďalším z tohoto začarovaného kruhu pomohli nájsť cesty von…prebudiť sa do svojej Sily, osobnej Moci a Slobody 🍃

  Túžite objaviť svoju vnútornú silu a nájsť harmóniu vo svojich emóciách?

  Nezáleží na tom, či sa zaoberáte výzvami v pracovnom živote, vzťahoch alebo osobnom raste. Kurz EMOČNÝ ZDROJ vám pomôže liečiť vaše emócie a transformovať ich najvhodnejším spôsobom:

 • Odstránite staré emocionálne bremená a bloky, čo prinesie úľavu a pocit očistenia.

 • Uvoľníte sa od negatívnych emócií a zaťažujúcich pocitov a začnete pociťovať viac vnútornej slobody.

 • Liečbou sa prirodzene dosiahne stabilita, čo vám umožní lepšie zvládať každodenné výzvy.

 • Naučíte sa byť odolnejším/ou voči vonkajším vplyvom a prekonávať ich vplyv na vaše rozhodnutia a správanie a začnete sa cítiť sebavedomejším/ou.

 • Ukončíte procesy negatívnych myšlienkových programov a premeníte ich na pozitívne, čo vedie k optimizmu a pozitívnejšiemu pohľadu na život.

 • Získate nástroj na riadenie stresu a úzkosti, čo vám umožní čeliť náročným situáciám s väčšou vnútornou silou.

 • Posilníte empatiu a súcit voči sebe a druhým, čo prispeje k lepším vzťahom.

 • Keď sa vyrovnáte s minulými emočnými traumami, môžete sa cítiť pripravenejší/á a otvorenejší/á pre nové skúsenosti a príležitosti.

 • Liečba emócií môže pomôcť posilniť spojenie so svojou vnútornou intuíciou a múdrosťou.

 • Transformácia emócií vám môže pomôcť získať jasný pohľad na svoje ciele a túžby, čo vás môže inšpirovať k novému životnému smeru.

 • Liečba emócií je cesta, ktorá nám umožňuje objaviť vnútornú harmóniu!

  Ste pripravený/á na transformáciu a liečbu emócií?

  Začať teraz

  Znie to ako riešenie pre vás?

 • Ak čelíte zvýšenému stresu a úzkosti v dôsledku náročných pracovných podmienok, rodinných povinností alebo osobných výziev

 • Ak máte neustále zlý pocit, ktorý ovplyvňuje váš každodenný život a obmedzuje vás v cítení radosti a nadšenia zo života

 • Ak prežívate emočné výkyvy, ako je nízka sebadôvera a sebaúcta, čo môže brániť vášmu osobnému rozvoju a úspechu

 • Ak sa cítite prepracovaní a nedokážete riadiť svoje emocionálne reakcie v náročných situáciách

 • Ak cítite nespokojnosť v partnerských vzťahoch, čo spôsobuje konflikty

 • Ak máte problém prepojiť sa so svojimi emóciami alebo ich adekvátne vyjadriť

 • Online kurz na prácu s emóciami má výhodu súkromia a pomôže vám porozumieť týmto blokom.

  Naučte sa riadiť svoje emócie, zvládať stres a získať lepší pohľad na seba v ľahkosti a radosti. 

  Začnite objavovať svoju vnútornú silu a harmonizovať svoje emócie už dnes! 

  Kto vás prevedie kurzom?

  Ivana Dolinská

  Energetická terapeutka a lektorka, ktorá sa viac ako 12 rokov venuje práci s energiou, intuíciou, mysľou a emóciami.

  Spolu s Petrom Tichým organizuje transformačné pobyty po celej Európe. Je zakladateľkou spoločnosti Posun – Transformácia osobného rozvoja a lektorkou viac ako 4 000 žiakov z celého sveta. Žije viac ako rok bez potreby hmotnej stravy.

  Ako som to mala ja?

  Ak cítiš, že sa chceš otvoriť láske, ale nevieš, či práve tento program, či práve odo mňa... Neporadím Ti, čo máš urobiť. Čo vám však môžem povedať, je, že sa treba naladiť na váš vnútorný pocit.

  Pokiaľ vo vnútri cítite ÁNO, hoci v hlave vyskakujú pochybnosti a strachy, máte možnosť voľby, ktorý hlas nasledovať. Ja som mala už toľko pochybností pred dôležitými rozhodnutiami... Ale keď som nasledovala ten pocit v tele, ktorý ma ťahá určitým smerom, hoci hlava sa bojí a má tisíc dôvodov, prečo nie, nikdy som to neľutovala! To je moje Pravé ja!

  To vidí ďalej, než môj rozum. A aj to je jeden z dôvodov mojich úspechov, posunov a rastu. Rozhodujem sa ísť tam, kam ma to volá, aj keď sa občas prejaví strach. Milovať sa celá, aj so svojim svetlom, aj so svojim tieňom. To sa dozviete v Transformačnom programe – 15-hodinovom procese osobného rozvoja – Ako byť sám sebe terapeutom. A môžete zažiť podobné zmeny ako ja a stovky ľudí pred tebou.

  Čo vás čaká na kurze?

  Na tomto kurze nebudete iba pasívnymi účastníkmi, ale aktívnymi tvorcami vlastnej transformácie. Spolu budeme objavovať krajiny vašich emócií a duše a posilníme váš vlastný „Emočný Zdroj".

  Tento kurz vás pozýva na hlboký a liečivý proces sebapoznávania, ktorý vám umožní objaviť pravé Ja a nadviazať hlboké spojenie sami so sebou. Ozajstný osobnostný rozvoj! Budeme spolu prechádzať fascinujúcou cestou k vnútornému bohatstvu, ktoré je uložené v každom z nás.

  Čo môžete očakávať na našom kurze:

  Hlboké sebapoznanie

  Dosiahnutie hlbokého spojenia so sebou a objavenie vlastnej vnútornej podstaty.

  Spojenie so sebou samým

  Naučíte sa vytvárať hlboké spojenie so sebou a objavovať vnútorné bohatstvo.

  Liečivý proces

  Zameriame sa na liečenie emocionálnych rán a nezdravých vzorcov, ktoré môžu brániť vášmu osobnostnému rastu.

  Čo nájdete vnútri?

  Preskúmajte moduly a lekcie a začnite sa učiť pracovať s vlastnými emóciami pozitívnym a liečivým spôsobom.

  Úvodné video

  MODUL 1 / LEKCIA 1

  Naučíte sa, ako sa stať svojím vlastným terapeutom, aby ste mohli prenikať do hĺbky vašej psychiky, nájsť spôsoby na liečenie emocionálnych rán a prekonávať životné výzvy.

  Vstup do vnútorného sveta

  MODUL 2 / LEKCIA 1

  Vydajte sa na hlboký proces sebapoznania, ktorý zmení váš život. Objavte svoj vnútorný zdroj energie a podporu pre všetky naše časti.

  Techniky na okamžité uvoľnenie stresu a negatívnych emócií

  MODUL 2 / LEKCIA 2

  Bez ohľadu na to, či čelíte náročným situáciám v práci, v škole alebo v osobnom živote, tieto techniky vám umožnia znížiť napätie a nájsť vnútorný pokoj.

  Sebaláska a sebaprijatie

  MODUL 2 / LEKCIA 3

  Naučíme sa, ako kultivovať lásku a úctu k sebe, čo nám umožní dosiahnuť zdravú a vyváženú životnú spokojnosť.

  Práca s mysľou

  MODUL 2/ LEKCIA 4

  Získate nástroje na lepšie riadenie myšlienok a pocitov a zistíte, že naše myšlienky majú silný vplyv na náš život a psychickú pohodu.

  Práca s emóciami

  MODUL 2 / LEKCIA 5

  Emócie sú často nepochopené a potlačované. Naučíte sa s nimi vedomým spôsobom pracovať.

  Mentálne techniky

  MODUL 2 / LEKCIA 6

  Táto lekcia je zameraná na pochopenie a ovládanie nášho mentálneho procesu. Jednou z najúčinnejších techník je vizualizácia, ktorá vám umožní vytvoriť mentálny obraz vašich cieľov a túžob.

  Energetická očista

  MODUL 2 / LEKCIA 7

  Naučím vás, ako identifikovať a zbaviť sa negatívnych vzorcov a emócií, aby ste dosiahli väčšie duševné a emocionálne blaho.

  Odpustenie sebe aj iným

  MODUL 2 / LEKCIA 8

  Odpúšťanie je ako hojivý balzam, ktorý vám umožní oslobodiť sa od minulosti a žiť plnohodnotný život. Venovať sa budeme jednej z najdôležitejších a oslobodzujúcich emocionálnych schopností.

  Sloboda

  MODUL 2 / LEKCIA 9

  Sloboda znamená žiť autenticky a plne si užívať váš život, bez nutnosti byť obmedzovaný/á vonkajšími okolnosťami alebo vlastnými myšlienkami.

  Čistá duša

  MODUL 2 / LEKCIA 10

  Čistá duša je základom pre vnútorné šťastie a zdravie na všetkých úrovniach. Pripojte sa k nám a spoločne objavujme silu očisty energetického tela a uzdravenia na všetkých úrovniach vašej bytosti. Získajte kľúč k prebudeniu vášho skutočného potenciálu a životu v harmónii a láske.

  Najlepšia verzia Vás samých

  MODUL 3 / BONUS

  Táto lekcia je zasvätená objavovaniu vášho skutočného potenciálu a transformacii do najlepšej verzie seba samých. Naučíme vás, ako sa stať najlepšou verziou samých seba a dosiahnuť plný rozkvet a šťastný, naplnený život.

  EMOČNÝ ZDROJ: Projekt osobnostného rozvoja

  • Plný prístup k 3 modulom (15 hodín obsahu)

  • 24/7 prístup ku kurzu po dobu 3 rokov

  • BONUSOVÉ VIDEO

  Pri potvrdení platby sa v bankovej aplikácii niektorých bánk zobrazuje suma platby 0 €. V takom prípade platbu potvrďte – banka následne stiahne celú čiastku.

  100 % ÚSPEŠNOSŤ ZMENY ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU

  Moja priorita je vaše osobné zlepšenie a naplnenie. Som presvedčená, že tento kurz vám poskytne hlbokú prácu s podvedomím a vašimi emóciami. Sľubujem vám 100 % garanciu zmeny vášho životného štýlu prostredníctvom tohto kurzu.

  UPOZORNENIE: Výsledky zobrazené na tejto stránke sa môžu líšiť. Na dosiahnutie takýchto výsledkov je potrebná skutočná statočnosť a odhodlanie. Používaním tejto stránky a využívaním služieb beriete na vedomie, že nemáme ani nerobíme žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo finančných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja, potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré by mohli vyplynúť z vášho zapojenia do tohto programu, produktu, služieb alebo programových materiálov. Nemôžeme ani nezaručujeme, že prostredníctvom našich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahnete konkrétny výsledok, či už pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a vyjadrujete súhlas s tým, že výsledky sa u každého jednotlivca môžu líšiť. Taktiež sa akýmkoľvek spôsobom výslovne zriekame zodpovednosti za vaše voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z našich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíte s tým, že vaše výsledky sú výhradne vaše a nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše výsledky. Všetko na tejto stránke je určené len pre vaše osobné použitie.