Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

HĹBKOVÉ ČISTENIE DUŠE

ZBAVTE SA NEGATIVITY

Chcete sa vnútorne nasýtiť, vyliečiť a vymeniť svoje negatívne presvedčenia za pozitívne, ktoré vám budú slúžiť? Prejdeme spoločne sériou terapeutických techník, vďaka ktorým obnovíte svoju vnútornú silu a duševný pokoj.

už viac ako 20 študentov

Aktualizované: 03/2024

Online kurz 

 • 3,5 hodín obsahu

 • Čistka na stiahnutie

 • 24/7 prístup ku kurzu

 • Získať kurz

  Objavte tajomstvo svetelnej výživy v našom online kurze! Naučte sa, ako využiť silu svetelnej energie pre vitalitu a zdravie.

  ( TERAZ LEN ZA 37 €)

  Tento kurz je určený pre všetkých, ktorí túžia po vyváženom a harmonickom vnútornom prostredí a chcú sa zbaviť negatívnych vplyvov, cudzích energií a jednohmotných tiel, ktoré k nim nepatria.

  Čo môžete očakávať:

 • Čistka z jaskyne na Hvaru

 • Čistka z kurzu Emočný zdroj

 • Energetická očista – návod

 • Čistka a energetické kolečko z Pránického festivalu

 • Čistka na každý deň – Na stiahnutie

 • Nezáleží na tom, či ste nováčik v práci s energiou alebo ste skúsený praktik, tento online kurz vám poskytne cenný nástroj na hlboké čistenie vašej duše. . Pridajte sa k mnohým účastníkom tohto kurzu, ktorí sú viac ako spokojní, a začnite cestu k transformácii vašej duše ešte dnes!

  UPOZORNENIE: Výsledky zobrazené na tejto stránke sa môžu líšiť. Na dosiahnutie takýchto výsledkov je potrebná skutočná statočnosť a odhodlanie. Používaním tejto stránky a využívaním služieb beriete na vedomie, že nemáme a nerobíme žiadne vyhlásenia týkajúce sa zdravotných, fyzických, mentálnych, emocionálnych, duchovných alebo finančných výhod, budúcich príjmov, výdavkov, objemu predaja alebo potenciálnej ziskovosti alebo straty akéhokoľvek druhu, ktoré môžu byť výsledkom vašej účasti v tomto programe, produkte, službách alebo programových materiáloch. Nemôžeme a nezaručujeme, že pomocou našich programov, produktov, služieb a programových materiálov dosiahnete konkrétny výsledok, pozitívny alebo negatívny, finančný alebo iný, a akceptujete a chápete, že výsledky sa u každého jednotlivca môžu líšiť. Taktiež sa výslovne zriekame zodpovednosti za vaše voľby, akcie, výsledky, použitie, zneužitie alebo nepoužitie informácií poskytnutých alebo získaných prostredníctvom ktoréhokoľvek z našich programov, produktov, služieb alebo programových materiálov. Súhlasíte s tým, že vaše výsledky sú výhradne vašou zodpovednosťou a nenesieme žiadnu zodpovednosť za vaše výsledky. Všetko na tejto stránke je určené len pre vaše osobné použitie.