Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Nebojte se vlastních emocí a naučte se s nimi pracovat

pozitivním a léčivým způsobem.

 • Chcete umět pracovat se svými emocemi a myslí a pochopit jejich úlohu v životě?

  Projdeme spolu sérii 11 terapeutických a relaxačních technik, kterými v sobě obnovíte vnitřní sílu, vitalitu, duševní pokoj a rozvinete Váš pravý potenciál.
  Získat kurz
  Ivana Dolinská

  Kdo jsem?

  Ivana je energetická terapeutka a lektorka, více než 12 let se věnuje práci s energií, intuicií, myslí a emocemi, společně s Petrem Tichým pořádá transformační pobyty. Je zakladatelkou společnosti Posun - Transformace osobního rozvoje a lektorkou více než 4 000 žáků ze Slovenské a České republiky. Žije více než rok bez potřeby hmotné stravy

  Míváte pocity úzkosti, bezmocnosti, smutku, neklidu, hněvu a často ani nevíte proč? Pronásledují Vás výčitky a obavy? Žijete ve vnitřním napětí a nevíte jak z toho ven? 

  V online kurzu Vás provedu technikami pro zklidnění mysli, ovládnutí myšlenek, uvolnění negativních programů a strachů. Znovu v sobě objevíte vnitřní sílu, vitalitu, duševní klid a rozvinete Váš pravý potenciál.

  Získat kurz
  • 10 praktických video lekcí. Každá v délce 1–2 hodiny. První části z každé lekce ZDARMA

  • 1 bonusová lekce

  • Lekce se skládají z naladění a praktického hlubokého terapeutického procesu

  • Zjistíte jak se zbavit negativních myšlenek a vnitřního napětí

  • Naučíte se zvládat svoje emoce a přestat proti nim bojovat

  S online kurzem tak získáte:

  Získejte tuto nabídku právě teď!

  Získat kurz

  Přehled lekcí online kurzu

  nahraných během jednoho roku práce na živo:

  Vstup do vnitřního světa

  Vydej se na hluboký sebepoznávací proces, který změní Tvůj život. Objev svůj vnitřní zdroj energie.

  Techniky na okamžité uvolnění stresu a negativních emocí

  Nauč se pracovat se svými emocemi a energií. Nalaď se hned ráno na svůj ideální den.

  Sebeláska a sebepřijetí

  Láska je nejsilnější energie, která existuje. A sebeláska je základní předpoklad pro naše přežití.

  Práce s myslí

  Nauč se pracovat se svou myslí a zastavit tok myšlenek. Octneš se v úžasném tvořivém klidu a tichu.

  Práce s emocemi

  Emoce jsou často nepochopené a potlačované. Nauč se s nimi vědomě pracovat.

  Mentální techniky

  Nauč se pracovat se svou myslí. Vizualizace Ti pomohou dosáhnout všeho po čem toužíš.

  Energetická očista

  Největšími odběrateli naší energie jsou negativní programy a emoce s nimi spojené.

  Odpuštění sobě i druhým

  Pokud nejsou naše vztahy otevřené a jasné, jsou velkým zdrojem trápení.

  Svoboda

  Volnost, naplnění a vyživení na všech našich úrovních. Můžeme cokoli chceme, ale nemusíme nic.

  Čistka duše

  Silná základní čistka energetického těla, zacelení energie a uzdravení na všech úrovních.

  Nejlepší verze Vás samých

  Představte si nejlepší verzi Vás samých ve všech ohledech a staňte se jí.

  Cena online kurzu: 180 €

  Věříme, že budete nadšení stejně tak jako stovky absolventů, kterým jsme měli možnost pomoci na cestě před vámi. Energie mění lidi do lásky a nás s vámi taky.

   Co Vás v kurzu čeká:

  • Naučíte se ovládat své emoce a přestat proti nim bojovat.

  • Dozvíte se jak se zbavit negativních myšlenek a napětí.

  • Zjistíte jak předcházet vnitřním konfliktům a jednodušeji dosahovat svých cílů.

  • Naučíte se porozumět svým pocitům a mluvit jejich jazykem, přijmout je a uvolnit.

  • Budete vědět jak odhalit skutečné příčiny Vašich pocitů a jak z nich vytvořit své přátele, kteří Vám pomohou řešit problémy.

  • Jsme si 100% jistí

   Obsah a kvalita celého kurzu je na takové úrovni, že není možné, aby se Váš život pozitivně nezměnil, nepřijmuli jste do něj více lásky a svobody. Sami jsme si tím stejným procesem prošli, stejně jako stovky dalších.

 • Pro dokončení platby:

 • Při potvrzování platby se v bankovní aplikaci některých bank zobrazuje hodnota platby 0 €, v takovém případě platbu potvrďte - banka strhne celou částku 90 €.

  Čo vás v kurze čaká?


  Transformácia a liečenie zranení a emócií:


  Prejdite s nami hlboký sebepoznávací, liečivý proces, v ktorom sme odmenení hlbokým spojením so sebou samým, prežitkom nášho vnútorného bohatstva, pocitom spokojnosti, naplnenia a schopnosťou opäť žiť náš život hravo, slobodne a s láskou.

   

  Projekt osobného rozvoja je hlboká cesta, je to vaša osobná transformácia, individuálna práca a prináša úžasné výsledky. Táto CESTA prináša krásne pochopenie podstaty osobného rozvoja, liečenia zranení a zvyšovania vedomia v každodennom živote.

   

  Vedie k uvedomeniu a prijatiu našho vnútorného sveta a jeho nevedomých procesov, ktoré riadia náš život, napriek tomu (alebo skôr práve preto), že si ich neuvedomujeme.

   

  Tak postupne spoznávame a chápeme svoju psychiku a svoje správanie a začneme smerovať k harmónii a stabilite, na základe lásky, pravde, prijatí samých seba s svojej integrácie. Projekt osobného rozvoja vedie k hlbokej transformácii, vďaka ktorej sa v nás uvoľní doteraz zablokovaný potenciál.


  Ak ste pripravení vrátiť sa späť na hlboko k svojmu pravému Ja a získať terapeutické procesy a nástroje, ktoré sú dôležité pre bezpečné, kreatívne a celostné vedenie k svojmu zdroju všetkého, čo skutočne potrebujete – potom sa k nám pridajte na toto jedinečné online sprievodcovstvo do krajín svojich emócií a duše.


  Do čoho chceme investovať svoju enegiu? Vieme, že všetky myšlienky, emócie, pozornosť sú len energia. Emócie sú jedna z foriem našej životnej energie. Obmedzujeme ju? Zavrhuješ ju? Nenávidiš ju? Bojíš sa ich? Čo to vypovedá o tebe a tvojom vzťahu k životu, tvorbe a láske? Ako to máš so svojimi myšlienkami? Miluješ ich? Nenavidiš? A čo činnosti čo robíš káždý deň? Miluješ ich? Nenávidíš? A čo peniaze? Bojíš sa o ne? Obmedzuješ ich? Nenavidiš? Miluješ? Čo to vypovedá o tebe? Musíme do seba investovať? A veľa peňazí, času alebo energie? Je to lepšie robiť ako nerobiť? Ani jedno! Všetko záleží, v akej fáze sme a hlavne kam mierime, čo si pre seba prajeme, čo nasou energiu tu chceme ďalej vytvárať.


  AKO SOM TO MALA JA?

  Ak cítiš, že sa chceš otvoriť láske, ale nevieš, či práve tento program, či práve odo mňa... Neporadím Ti, čo máš urobiť. Čo ti povedať ale môžem, je, že sa treba nacítiť na tvoj pocit vo vnútri. Pokiaľ vo vnútri cítiš ÁNO, hoci v hlave naskakujú pochybnosti a strachy, máš možnosť voľby, ktorý hlas nasledovať. Oboje je v poriadku, oboje je skúsenosť! Ja som za svoju cestu mala už toľko pochybností pred dôležitými rozhodnutiami... Ale keď som následovala ten pocit v těle, ktorý ma ťahá určitým smerom, hoci hlava sa bojí a má tisíc dôvodov, prečo nie, nikdy som neľutovala! To je moje Prave ja! To vidí ďalej ako moje racio. A aj to je jeden z dôvodov mojich úspechov, posunov, rastu. Rozhodujem sa ísť tam, kam ma to volá, aj keď je niekedy prítomný strach. Strach je tiež energia a dá sa s ním žiť v láske a radosti. Milovať sa celá aj so svojim svetlom aj so svojim tieňom. Ako? To sa dozvieš v Transformačnom programe - 15 hodinovom procese osobného rozvoja - Ako byt sám sebe terapeutom. A môžeš mať rovnako ako ja a stovky ľudí pred tebou.


  A AKO TO MALI ONI?

  Uvedomili si, že prejsť si všetkým sami, bez pomocí síce ide, ale trvá to dlho, je to cesta plná zmätku, chaosu, krokov vedľa a zároveň bez podpory, v samote a oddeleni. A tak sa rozhodli vystúpiť z komfortnej zóny a už po pár dňoch videli prvé výsledky a zmeny. Na všetkých z vás som ohromne hrdá! Ak aj ty sa chceš naučiť ako byt sám sebe terapeutom a mať manuál do života. Pridaj sa k nám za špeciálnu cenu. S polovicou lekcií zdarma 

  Chcete mať istotu, že je to pravé pre Vás? Nahliadnite do neho a pozrite si úvodné části každej lekcie:

  Účinnost našich procesů je ověřena na tisících spokojených učastníků. Podívejte se, co o našich kurzech říkají jejich účastníci: